ZOZO CARES

S: Hikayemiz nasıl başladı?

C: Zozo Care’n hikayesi Kasım 2019’da kurucu Güneş ile Mırmır’ın tanışmasıyla başlıyor. Güneş, hem genel ev temizliğinde hem de patili dostlarımızın bakımında kullandığımız ürünlerin içeriklerinin ne kadar önemli olduğunu Mırmır’ın deri ve tüy problemleri gibi yaşadıkları sıkıntılardan dolayı fark ediyor. Aslında istemeden de olsa hem kendimize hem de dostlarımıza ne kadar zarar verebileceğimizi gözlemliyor Çözüm olarak, vegan ve organik içerikli hayvan dostu özel Zozo Cares Ev Temizlik ve Pet Bakım ürünlerini geliştiriyor.

Sizin de yaşadığınız hikayelerinize ortak olabilmemiz için ürünlerimizle tanışmanızı heyecanla bekliyoruz!

 

S: Neden ürünlerimizde plastik ambalaj & ekstra kutu kullanıyoruz?

C: Ürünlerimizin içeriği kadar ambalaj konusunda da doğaya ve çevreye duyarlı olmaya çalışıyoruz. Şimdilik plastik yerine kullanılabilecek başka bir ambalaj maddesi üretilene kadar plastik ambalaj kullanmak zorunda olsak da bu ambalajları doğada çözünebilen ve hiçbir canlıya zarar vermeyen geri dönüştürülebilir olanları tercih ediyoruz. Ürünlerimizin size olan yolculuğunda güvenlik için de ekstra kutu kullanmak zorundayız. Tercih etmesek de bu ekstra kutularla çarpma, ıslanma ve zedelenme gibi fiziksel etkenlerden ürünlerimizi koruyor. Bu yolculukta sizin için selefonsuz kutu kullanmayı tercih ediyor ve size daha güvenilir bir yolla ulaşmalarını amaçlıyoruz. 

 

S: Ürünlerimizin içeriğinde kimyasal madde var mı?

C: Zozo Cares ürünleri, içeriğinde hiçbir zararlı kimyasal barındırmaz. İçeriklerimiz tamamen hayvan dostu ve doğal formüllere sahiptir. Klor, paraben, etil alkol, parfüm, sülfat, SLES, SLS, silikon, zararlı kimyasallar, fosfat, amonyak, boya ve sentetik yağ yoktur. Zozo Cares ürünleri duyarlı temizlik ve bakım sunar.

 

S: Zozo Cares ürünleri hayvanlar üzerinde test ediliyor mu?

C: Çevremizi ve tüm canlıları çok seviyoruz! Zozo Cares ürünlerinin üretiminin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır.

 

S: Zozo Cares ürünleri vegan mıdır?

C: Ürünlerimizin tedarik zincirinde dahi vegan standartlara uymayan bir süreç olup olmadığını mutlaka kontrol ediyoruz ve tüm canlıları çok seviyoruz! Zozo Cares ürünlerimiz uluslararası geçerliliğe sahip Vegan sertifikalıdır. 

 

S: Zozo Cares ürünleri bebeklerin ve çocukların temas ettiği yüzeyleri temizlemek için uygun mudur?

C: Zozo Cares ürünlerini elbette bebeklerin ve çocukların temas ettiği tüm yüzeyleri temizlemek için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü ürünlerimizde hiçbir zararlı kimyasal madde yoktur. Zozo Cares olarak evde ki tüm canlılar için güvenli ve duyarlı hijyeni sağlıyoruz!

 

S: Neden Zozo Care ürünlerini tercih etmelisiniz?

C: Yapılan bilimsel çalışmalara göre; patili dostlarımızın cilt, mide ve solunum gibi birçok probleminin ana kaynağı, evlerimizde kullandığımız zararlı kimyasallar içeren temizlik ve hijyen ürünleri olarak belirlenmiştir.

Patili dostlarımızın bizden daha hassas olduğunu biliyoruz, zemine temasları daha yakın olduğu için solunum ve yalama yoluyla zararlı kimyasallara maalesef bizden daha hızlı maruz kalıyor. Bu bilinç ile Zozo Care ürünlerini ürettik ve içerisinde hiçbir zararlı kimyasal bulundurmadık! Zozo Care ürünleri ile yaşam alanınızdaki duyarlı temizlik ve hijyeni çok sevdiğiniz patili dostlarınız için sağlamak artık mümkün!

  

EV TEMİZLİK

S: Zozo Home Care ürünlerimiz nelerdir?

C: Home Care ürünlerimiz; konsantre ve sprey olarak iki formda kullanabileceğiniz Koku Giderici & Leke Çıkarıcı Yer ve Yüzey Temizleyici’lerdir.

 

S: Neden Zozo Cares Ev Temizlik ürünlerimiz konsantre ve sprey şeklindedir?

C: Ev temizlik ürünlerimizin iki form şeklinde olmasının sebebi; sprey formundaki ürünümüz ile pratik temizlik, konsantre formundaki ürünümüz ile verimli bir temizlik yapmanızı sağlamaktır.

 

S: Ev Temizlik ürünlerimizde neden Sedir Ağacı yağı tercih ediyoruz?

C: Sedir Ağacı yağı, doğal antiviral ve antibakteriyeldir. Üstelik kokusu sizin ve patili dostunuz için rahatlatan ve mutlu eden kokuların başında gelir. Patili dostunuz için hiçbir zararı yoktur. Hep söylediğimiz gibi bir arada iyi olmak mümkün! 

 

S: Ev Temizlik ürünlerimizi nerelerde kullanabilirsiniz?

C: Ev Temizlik ürünlerimizi mermer, fayans, ocak, tuvalet, seramik ve ahşap gibi silinebilir tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.  

 

S: Ev Temizlik ürünlerimiz hangi kokuları ve lekeleri yok eder?

C:  Patili dostlarımızı çok sevmemize rağmen bazı kokuların bizi rahatsız ettiğini biliyoruz :) Ancak patili dostlarımızın işaretleme gibi kötü kokulu davranış problemlerini iz bırakmadan, kokuyu gidermesi sayesinde Ev Temizlik ürünlerimizle kesin bir şekilde çözebilirsiniz. 

Dışkı, kusmuk, idrar gibi istenmeyen tüm enzimatik kokuları yok edebilirsiniz. Ayrıca kahve, şarap, ketçap, çay gibi tüm enzimatik lekeleri de giderir.

Yaşam alanınızın hijyeni ve patili dostunuzun sağlığı bizim için çok önemli!

 

S: Neden beyaz sirkeli ürün kullanmak yerine organik sirkeli yüzey temizleyicimizi tercih etmelisiniz?

C: Endüstriyel sirkeler sadece asetik asit içerir. Ev yapımı elma sirkesi fermantasyon sonucu elde edilen doğal ve sadece asetik asit değil; asetik asit, laktik asit, süksinik asit ve sitrik asit içerir. İçerdiği bu faydalı asitler kombinasyonu ve enzimler elma sirkesine zararlı bakterilerin birçoğuna karşı güçlü bakterisidal bir etkinlik kazandırır. Bu nedenle elma sirkesi güçlü biyolojik bir etkiye sahiptir. Bu yüzden ürünlerimizde organik elma sirkesi tercih ediyoruz. Patili dostunuzun temas ettiği yaşam alanınız için gönül rahatlığıyla organik elma sirkesi içeren ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

S: Ürünlerimiz Covid-19 etkili midir?

C: Yapılan akreditasyon laboratuvar sonuçlarına göre Zozo Cares Ev Temizlik ürünlerimiz Covid-19 virüsüne karşı %97 etkili olarak belirlenmiştir.

 

S: Ürünlerimizdeki antibakteriyel testler nerelerde yapıldı?

C: Ürünlerimizin antibakteriyel tüm testleri akredite laboratuvarlarında yapılmıştır.

 

S: Koku Giderici & Leke Çıkarıcı Yüzey Temizleyici Sprey’imizin diğer sprey ürünlerinden farkı nedir?

C: Koku Giderici & Leke Çıkarıcı Yüzey Temizleyici Sprey ürünümüz koku giderici özelliğiyle birlikte ve neredeyse dezenfektan olması ile Türkiye'de ilk ve tektir.

 

S: Ev Temizlik ürünlerimiz ile kedi/köpek dostunuzun yaşam alanlarını temizleyebilir misiniz?

C: Ev Temizlik ürünlerimiz ile kedi/köpek dostunuzun yaşam alanlarını(box gibi) alanları temizlemede kullanabilirsiniz. Dostunuz miss gibi kokan alanından kalkmak istemeyecektir! :)

 

S: Ev Temizlik ürünlerimiz ile kedi/köpek dostunuzun mama kabını temizleyebilir misiniz?

C: Ev Temizlik ürünlerimiz ile dostlarınızın mama kabını temizleyebilirsiniz. Temizleme işlemini bitirdikten sonra durulamanızı öneririz.

 

S: Ev Temizlik ürünlerimiz alerjik kedi/köpek dostunuz için uygun mudur?

C: Zozo Cares ürünlerinin hepsi hipoalerjeniktir. Ph değerlerine uygun ve hipoalerjenik olarak üretilen ev temizlik ürünlerimiz ile yüzeyleri temizledikten sonra patili dostunuz gönül rahatlığıyla yerlerde yatabilir ve derisine bir zarar vermez.

 

S: Ev Temizlik ürünlerimiz ile kedi/köpek dostunuzun işaretleme sorununa çözüm olur mu?

C: Elbette! Zozo Cares Ev Temizlik ürünlerimiz, patili dostlarımızın yer işaretlemesini engellemek ve istenmeyen kokuları önlemek için en etkili çözüm olacaktır. Üstelik evinizdeki hijyeni dostunuza zarar vermeden sağlamış olursunuz.

 

S: Ev Temizlik ürünlerimizin dışında ekstra bir temizlik ürününe ihtiyacınız var mı?

C: Silinebilir tüm sert yüzeyler için özel olarak geliştirdiğimiz Koku Giderici & Leke Çıkarıcı Yüzey Temizleyici Sprey'imiz ile temizliğiniz artık çok pratik! Ekstra ürüne ihtiyaç duymazsınız.

 

S: Koku Giderici ve Yer Temizleyici Konsantre ürününü evimin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre daha az mı kullanmalıyım?

C: Yaşam alanınız 100 metrekareden küçükse önerdiğimiz ml miktarını azaltabilir, yaşam alanınız 100 metrekareden büyükse önerdiğimiz ml miktarını arttırabilirsiniz. İstediğiniz koku yoğunluğuna göre ürünümüzü kullanabilirsiniz.EV TEMİZLİK

S: Zozo Cares Pet Bakım ürünlerimiz nelerdir? 

C: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz 4 çeşit Günlük Kuru Yıkama & Bakım Spreyimiz var.

 

S: Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizin çeşitleri nelerdir?

C: Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizin 4 çeşidi vardır. Beyaz sabun kokulu spreyimiz, patili dostunuzun cildini besler ve vücut kokusunu tazeler. Kokusuz spreyimiz, dostunuzun cildini tahriş etmez ve vücut kokusunu tazeler. Hindistan Cevizi Yağlı spreyimiz dostunuzun tüylerinde kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur, cildini besler ve vücut kokusunu tazeler. Lavanta yağlı spreyimiz sinek ve böcek kovucu özelliğe sahiptir, cildi besler ve vücut kokusunu tazeler.

 

S: Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizin özelliği nedir?

C: Tüm Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey'lerimiz içerisinde nano colloidal silver ve doğal prebiyotik olan ethylhexylglycerin sayesinde derideki istenmeyen kokuları yok eder.  Ürünlerimizin içeriğindeki biotin, aloe vera ve vitamin E sayesinde patili dostunuzun cildini besler ve tüylerini canlandırır. Sprey çeşitlerimiz patili dostunuz için pratik ve etkili bir temizlik sunar. Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey'lerimiz hipoalerjeniktir, alerjik dostlarınız için de tercih edebilirsiniz. Sprey ürünlerimiz, dostunuzun iki banyo arasındaki süreyi uzatır ve sık yıkanmanın zararlarından korur. Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimiz, iki banyo arası süreyi uzatarak patili dostlarımızı sık banyonun zararlarından korur, kokusunu tazeler. Size ve dostunuza pratik bir temizlik sunar. Formülündeki aloe vera, E vitamini ve biotin sayesinde dostunuzun cilt ve tüy sağlığını destekler.

 

S: Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizi nasıl kullanabilirsiniz?

C: Kedi ya da köpeğinizin tüm vücuduna günlük ve düzenli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Evcil hayvanınızı ev dışına çıkardıktan sonra kullanmaya özen gösteriniz. 24 saat içinde iki defadan fazla uygulamayın. Hayvan dostunuz sprey sesini sevmiyor ise ürünü elinize sıkın, sonrasında evcil hayvanınızın cildine ve tüylerine uygulayın ve durulamayın.

 

S: Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizi hangi sıklıkla kullanabilirsiniz?

C: Spreylerimizi 24 saat içinde iki defadan fazla uygulamanızı önermiyoruz.

 

S: Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizin koku kalıcığı nedir?

C: Her evcil hayvan derisinde ve tüyünde değişkenlik göstermekle beraber minimum 24 saat kalıcılığı mevcuttur.

 

S: Patili dostunuz alerjik ise hangi Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey ürünümüzü tercih edebilirsiniz?

C: Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizin tamamı hipoalerjeniktir. 

 

S: Patili dostunuzun vücuduna Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizden kaç fıs sprey yeterli olur? 

C: İsteğinize bağlı olmakla beraber maksimum 10 fıs sprey sıkılmasını öneriyoruz.

 

S: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendili’miz dostunuzun patilerini nemlendirir mi?

C: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil'imizin içeriğindeki aloe vera, vitamin E ve doğal prebiyotik olan ethylhexylglycerin sayesinde patili dostlarınızın patilerini tahriş etmeden güvenle temizler, kurutmaz ve nemlendirir. Kedi ve köpek dostlarımızın patileri için özel olarak geliştirilmiş olup kokusuz ve renksizdir. pH nötr ve hipoalerjeniktir.  Akredite laboratuvar sonuçları ile kanıtlanmış antibakteriyel ve antifungal özelliğe sahiptir. Kullanım sırasında insan cildine zarar vermez.

 

S: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imizin diğer mendillerden farkı nedir?

C: Hijyenik & Nemlendirici Pati Mendil’imiz güçlü temizlik ve daha da önemlisi akredite laboratuvar sonucunda antibakteriyel, antifungal ve antiviral etkiye sahip olduğu belirlenmiştir. Ayrıca içerdiği doğal prebiyotik ethlyexlglicerin sayesinde patili dostunuzun patilerini tahriş etmeden nemlendirir.

 

S: Köpeğiniz dışarıdan geldikten sonra patilerini ve tüylerini temizlemek için hangi ürünü kullanabilirsiniz?

C: Hayvan dostunuz için Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendilimizi ve Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’lerimizden size uygun olanı kullanabilirsiniz. Pati mendili, dostunuzun patilerini tahriş etmeden temizler ve nemlendirir. Dostunuzun tüyleri için ise 4 çeşit Günlük Bakım & Kuru Yıkama Sprey’imiz vardır, ihtiyacınıza uygun çeşidi tercih edebilirsiniz.

 

S: Yeni doğan yavru kedilerinizin ayaklarını temizlemek için hangi ürünümüzü kullanabilirsiniz?

C: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imiz tam size göre! Pati mendilimiz yavru kediler için uygundur. İçeriği temiz ve hipoalerjeniktir. Ayrıca kullanımı oldukça pratiktir. Yavru kediler kendilerini temizleyemedikleri için hipoalerjenik pati mendilimiz ile gönül rahatlığıyla dostunuzun hijyenini sağlayabilirsiniz.

 

S: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imizin boyutu nedir? 

C: Hijyenik & Nemlendiri Pati Temizleyici Islak Mendil’imizin bir yaprağı 14*21 boyutundadır. Sağlam, dokulu ve yırtılmaz özelliği sayesinde size ve patili dostunuz içiniz uzun süreli kullanım sağlar.

 

S: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imizi kedi/köpek dostunuzun tüylerine sürebilir misiniz?

C: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imizi tüylerde kullanmanızın bir zararı yoktur ama Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imizi özel olarak dostlarımızın patileri için geliştir.

 

S: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imizin paketini nasıl kullanabilirsiniz?

C: Hijyenik & Nemlendirici Pati Temizleyici Islak Mendil’imizi üzerindeki aç-kapa kısmıyla kullanmakta zorlanıyorsanız, üstünden keserek zipli kısmıyla da kullanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.